Březen 2010

NEW'S

30. března 2010 v 19:53 | Allman |  >>Novinky na Blogu<<
RUBRIKA
 • ♥Dessingy BLOG
dessing
menu
other:D

new dess opět:D

29. března 2010 v 22:24 | Allman |  Moje Kecy
ZASE NEW DESS:D OD DOMCHA-WORLD.BLOG.CZ
SB

dessing od afíka kterého moc miluju :D

29. března 2010 v 12:38 | Allman |  Moje Kecy
OK DESS JE HOTOV je od                           │
DOMCHA-WORLD.BLOG.CZ AFFÍKA:o*        │  
____________________________________│

MiSim

26. března 2010 v 12:27 | Allman |  >>OTHER<<
MIZIM JU? DNESKA NENI CAS JDU V 15:30 DO kina na alenku v říši dívů
od tima burtona tak snad to bude hezký..tak jo sry ppppppppppppppppp

jsem tu!:o*

26. března 2010 v 7:47 | Allman |  Moje Kecy
JSEM TU A DU NA WC...
 • přidám Články.
 • a jeste neco budu skouset
 • :o)
 • SB OBĚHNU!:O*
 • OK DU NA WC!xD
 • ZaTíM

PLS

25. března 2010 v 14:58 | Allman
AHOJ PLS pridej se do bleskajdy 2 volna mista

nový dessing dočasný

25. března 2010 v 14:22 | Allman

SRY ŽE SEM TU DLOUHO NEBYL ALE NASTAVOVAL JSEM DESSING A SKOUSIM TAKOVY BLBOSTI NA BLOG...
 • Dessing vytvořilo sb kde se da stahnou i s navodem dessing  dessing by domcha  jeji klikačka tady thinkheart.gif image by Salisko
 • :o*
 • bonus avatar ikonka navod jak ho nastavit
 • selena gomez
 • je krásnej domi:O*
 • miluju tě:D :o**

Mizím na oběd a do č. lípy za tetou:D

21. března 2010 v 12:37 | Allman |  Moje Kecy
jdu na oběd :D a pak jedu za tetkou do České Lípy xD tak se tu měj::
Chceš být SB? zapiš se:-)

JSEM TU ju?

21. března 2010 v 12:29 | Allman
ahoj jsem tu
SB:
Oběhnuta
status
online:o**

NOVÝ DESS DOČASNĚ!

19. března 2010 v 22:01 | Allman
JE TU FOTKA AVRIL DOČASNĚ NEŽ SI HO OBJEDNÁM NEBO VYROBÍM

AVRIL NEW

19. března 2010 v 19:04 | Allman |  Celebrity


Včera Avril poslala svým fanouškům zprávu týkající se charitativního projektu Race to Erase, do kterého se stejně jako minulý rok i letos zapojila.

Připojte se s Avril k vymazání MS!

Ahoj všichni,

Jsem tak šťastná, že vás mohu seznámit s úžasným projektem, na kterém jsem se podílela poměrně dlouho. Nazývá se Nancy Davis Foundation for Multiple Sclerosis (Nadace Nancy Davis pro roztroušenou sklerózu). Milulý rok jsem jim pomohla finanční sbírkou a letos jsem nastoupila do představenstva. Roztroušená skleróza je zničující onemocnění, které postihuje především mladé ženy a já chci pomoci k najití léku! Chci, aby lidé měli tuto nemoc v povědomí. 7. května 2010 budu vystupovat na 17. výročí 'Race to Erase MS'. Prosím, podívejte se na jejich webové stránky a pokud můžete - pomožte. Podpořit můžete i na Facebooku (Facebook @ NancyDavisFoundation).

S láskou
Avril
zdroj:

MOE KECY

19. března 2010 v 19:01 | Allman |  Moje Kecy
omlouvám se že sem neměl čas ale fakt byl frmol.
Jinak opravdu se omlouváám jdu něco přidatRoztomilé ovoce a zelenina:D

17. března 2010 v 11:59 | Allman |  Zábava
  *fv003  *fv002  *fv005  *fv006  *fv004

a jinak večír přidám članky....papíík

Karel Gott životopis (téma týdne...)

16. března 2010 v 13:51 | Allman |  Hudba
Povolání: Zpěvák, herec
Věk: 70
Datum narození: 14. 07. 1939
Místo narození: Plzeň, Československo
Znamení: Rak aktuální horoskop »

Životopis

Karel Gott je jeden z nejvýznamnějších českých zpěváků, nejmenovaný král české pop music, jehož jméno už čtyři desetiletí zdobí přívlastek "Zlatý hlas z Prahy. Je jednou z největších legend české hudební scény celé historie a to jak moderní, tak klasické. Současně i jedním z nejvýznamnějších neanglicky zpívajících interpretů populární hudby také ve světovém měřítku a vlastně jediným českým zpěvákem, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Neuvěřitelná byla a je jeho popularita, která zasáhla prakticky všechny generace a trvá bez větších výkyvů nebo přestávek už více, než 40 let. Na poli toho hudebního žánru jen těžko najdeme podobná srovnání - v tomto směru je opravdovým fenoménem. Gottovi však rovněž často bývá vyčítána jeho spolupráce s komunistickým režimem.

Dětství a mládí
Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni. V mládí toužil stát se malířem a po ukončení školní docházky se v Praze neúspěšně pokoušel o studium výtvarného umění. Když nebyl přijat, odešel do učení (ČKD) v oboru elektromontér. Během účňovských let se věnoval své druhé velké lásce - hudbě a zpěvu. V 50. letech příležitostně vystupoval zároveň jako zpěvák - amatér a účastnil se různých pěveckých soutěží. Poprvé na sebe upozornil už v roce 1957, tedy v době, kdy v Československu stále ještě doznívala éra swingu a rock´n´roll bylo možné slyšet snad jen v klubech (Akord klub, Reduta). U poroty sice zcela propadl, avšak dostalo se mu mimořádné nabídky na angažmá v pražských tanečních kavárnách, kde tehdy hrály k tanci ty nejlepší české orchestry (např. K. Krautgartner). Vedle svého zaměstnání v ČKD tak stačil ještě poloprofesionálně vystupovat jako zpěvák.

Počátky jeho působení
V roce 1958 získává první místo v soutěži amatérských zpěváků, ale teprve až v roce 1960 definitivně odchází z ČKD a věnuje se profesionálně již pouze zpěvu. Na pražské státní konzervatoři studuje až do roku 1963 operní zpěv u prof. Karenina (žáka nejslavnějšího ruského pěvce všech dob - Šaljapina) a do roku 1966 potom dálkově. První opravdové úspěchy ovšem nepřicházejí nijak rychle, u publika budí spíše smíšené a kontraverzní pocity, obecenstvo si těžko zvyká na jeho projev, který se zcela vymyká zažitým trendům v tehdejší taneční hudbě, která tehdy v Česku byla ještě i začátkem 60. let příliš ve stínu staré doby. Teprve až éra twistu v letech 1962 - 64 přinesla do české pop music výrazné oživení ze kterého vzešlo mnoho hvězd a hvězdiček, přestože drtivá většina z nich časem zapadla. Byla to však také šance, na kterou čekal i Karel Gott. Éra divadel malých forem, v nichž se rodila moderní populární hudba.

První úspěchy
V roce 1962 dostal Karel Gott nabídku na angažmá do toho nejslavnějšího, tehdy ještě nového divadla Semafor Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra. A právě tento fakt znamenal zásadní zlom v jeho karieře. Už v tomto roce díky duetu s Vlastou Průchovou "Až nám bude dvakrát tolik" zvítězil v rozhlasové hitparádě. V roce 1963 se jeho píseň "Oči sněhem zaváté", z autorské dílny Semaforu, stává doslova dynamitem, když je vyhlášena absolutně největším hitem roku. S mnohými dalšími hity se Karel Gott poprvé ocitá na samotném vrcholu a je vyhlášen Zlatým slavíkem 1963, což pro něho znamená doslova raketový start.

Americké angažmá
V roce 1965, po odchodu ze Semaforu zakládá se svými novými spolupracovníky textařem a skladatelem - bratry Štaidlovými vlastní divadelní scénu Apollo a stává se její hlavní hvězdou až do roku 1967, když je divadélko rozpuštěno a Karel Gott odchází na 7měsíční angažmá do Spojených států (Las Vegas). Končí tak éra začátku 60. let a také začátků Karla Gotta, doba prošpikovaná celou plejádou hitů, nastává čas odejít "na zkušenou".

Růst popularity
Koncem 60. let je už éra divadel malých forem a jejich písniček pryč, jejich největší sláva vzala za své. V pop music vzniká pozdější styl zvaný "střední proud" nebo-li "mainstream". (Rok 1967, kdy Karel Gott pobývá v USA je také na mnoho let už jediným rokem, kdy se podařilo jeho největšímu "rivalovi", Waldemarovi Matuškovi mu "ukrást" cenu Zlatého slavíka). Ze Spojených států se Karel Gott vrací jako úplně vyměněný, pryč je náhle ten poněkud nejistý, skromný mladík. Přichází úplně nový Karel Gott, dokonalý a sebevědomý profesionál, který o třídu převyšuje své kolegy. Po počátečních úspěších v USA, Kanadě, východní i západní Evropě, kde mu vychází jeho první (a hned zlaté !) album a kdy jeho jméno začíná zdobit ozdobný přívlastek "Zlatý hlas z Prahy", se s plnou vervou pouští do nové práce také na domácí scéně. Opět jsme svědky jednoho hitu většího než druhého, je tu doba slavné Lady Carneval. V tomto období pak popularita Karla Gotta dosáhla mezinárodního rozměru do té míry, že jí nebylo možné ignorovat. Nic na tom proto nezměnily ani srpnové události roku 1968 a nástup tzv. normalizace.

Zlatá éra Karla Gotta
V 70. a 80. letech pokračuje hvězdná dráha Karla Gotta lemovaná desítkami těch nejvýzamnějších ocenění, zlatých, stříbrných, diamantových a platinových desek, které sbírá doslova jako "na páse", včetně Zlatých slavíků. Vstupuje ve vrcholné formě doma, stejně jako jinde v Evropě, v zámoří i Asii, cestuje od jednoho konce světa ke druhému, svůj repertoár rozšiřuje prakticky na všechny žánry, od popu, před lidovky až po klasikou hudbu. Vydává jeden hit za druhým, jedno album stíhá druhé, stejně jako TV show, ale dokonce se objevuje i v několika celovečerních jak hraných, tak dokumentárních filmech.

V polovině 80. let popularita Karla Gotta v Česku i v zahraničí dosahuje vrcholu a kulminuje, na domácí scéně mu vůbec poprvé roste mohutná konkurence v podobě mladých zpěváků, která však jen nakrátko přerušuje dobu jeho kralování, a koncem 80. let ustupuje zpět. Mnozí upadli v zapomnění a tak je Karel opět na vrcholu. V roce 1989 slaví těsně před revolucí své 50. narozeniny, stává se pomalu zpěvákem v letech, který má ta nejlepší za sebou, neusiluje za každou cenu o první příčky v hitparádách mladých, naopak dává přednost pečlivějšímu a decentnějšímu výběru repertoáru před líbivostí.

Filmové písně
Nazpíval kromě jiných titulní písničku do české, německé i slovenské verze animovaného seriálu Včelka Mája (na hudbu skladatele Karla Svobody).

Zpíval jednu z melodií ve filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera a ve filmu Tři oříšky pro Popelku zpíval píseň Kdepak ty ptáčku, hnízdo máš.

Zamýšlený konec kariéry
V roce 1990 se rozhoduje ukončit svoji kariéru a pořádá mamutí turné na rozloučenou po sportovních halách v Československu a Německu. Úspěch turné byl však tak velký, že své rozhodnutí přehodnocuje. Není pochyb o tom, že by změna politického režimu a nové možnosti, kdy většina "normalizačních" hvězd upadla v zapomnění, případně se začala věnovat podnikání, měla nějaký vliv na oblibu Karla Gotta. V roce 1992 se jeho album Když muž se ženou snídá stává nejprodávanější deskou roku (stejný úspěch slavil ještě v letech 1995 a 1997). Během 90. let se věnuje také stále víc své druhé lásce - malování a své obrazy mimořádně úspěšně vystavuje v Česku i v zahraničí. V obnovené anketě Zlatého slavíka "Český slavík" obsazuje v roce 1996 opět s velkým náskokem první pozici, kterou si drží dodnes (2009). Celou dekádu úspěšných 90. let završuje famózním koncertem ve Spojených arabských emirátech a v Číně před 600 miliony diváky Eurovize a v Carnegie Hall v New Yorku.

Na své dřívější úspěchy navazuje i v současnosti a nové příznivce si získává dokonce i mezi nejmladší generací, v době, kdy ty největší staré legendy zůstávají a nové hvězdy se mají teprve narodit.

Co se týče soukromí, tak je Karel Gott od 7.ledna 2008 manželem své dlouholeté přitelkyně Ivany Macháčkové s níž má dceru Charlotte Ellu a Nelly Sofii.

Tento životopis byl převzat z Wikipedie:

Bleskovka 3

15. března 2010 v 19:42 | Allman |  *Bleskovky*

beru 3 lidi


 • Ahoj
 • Jak se máš?
 • oblíbený herečka/herec?
 • oblíbená zpěvačka/zpěvák
 • Co bude na diplomu?
 • dám ti na blog vědět až bude diplompokud zanecháš blog
 • Ok...
 • Měj se hezky
 • Ahoj:-)

Hot or not 0.3

15. března 2010 v 19:37 | Allman |  Moje Kecy

nyní s mou oblíbenou zpěvačkou AVRIL LAVIGNE konec bude v pátek

http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20090824/300.lavigne.avril.lc.082409.jpg

2 věci...

15. března 2010 v 19:34 | Allman
 • Zaprvé
zaprvé ukonšeno Hot or not s Šmajdou...bude teď vybrali jste Not a souhlasííím:-)

------Konec------
----------------------------------------------------------------
 • Zadruhé
 • bleskovka Č.2 je na cestě
 • budu brát už jen první 3..
 • Diplomy budou Zvlášt...
 • THE END...

Diplomi za bleskovku č.1

14. března 2010 v 20:51 | Allman |  *Bleskovky*
for Ev!k
For SB♥ ..DiXie..
for Domi Tw!light G!rl
for Katie
-------------------------Zasloužili ste si to:-) -------------------------

bleskovka č.1 ukončena

14. března 2010 v 20:29 | Allman |  *Bleskovky*
už se nikdo nepřidal takže 4 diplomi tu za chvíly budou:-*
Allman

Hot or Not 00.2:-)

14. března 2010 v 12:55 | Allman

je to tak!!! je tu 2 hot or not!! s Miroslavem šmajdou ja radsi chodura takze nekdy bude hot or not s martinem chodurem ps je to postupne holka kluk holka kluk
http://img.aktualne.centrum.cz/273/37/2733710-4-finale-cesko-slovenske-superstar-miro-smajda.jpg

Jsem tady)

14. března 2010 v 11:58 | Allman
Ahoj dětátka du přidat články :-)
SB
OBĚHNUTA
status:
online

Hrozně se omlouvám

13. března 2010 v 19:42 | Allman

Ahoj hrozně se omlouvám ale fakt nemám dnes šas mám hodně úkolů takže opravdu nemám čas prosíím pro SB NEMAZTE SI MNĚ ZÍTRA OBĚHNU!:-) pp allman


přihlaš se i ty tady do bleskovky! pozor zbývá jen 1 místo:-* díky moc za prihlášení


GOOD NIGHT

12. března 2010 v 23:44 | Allman
dobrou:-* hezky se vyspinkejte a please zapojte se jeste 2lidi.. tady se zapiš :-)

Jak udělat nádivku:D

12. března 2010 v 20:05 | Allman |  Zábava

do konce bleskovky...

12. března 2010 v 19:52 | Allman |  *Bleskovky*
2 lidi proto prosím přihlaste se do bleskovky na diplom
tady prosííííííííím at uz to ukoncime...pak zase bleskovka 0.2

UDG

12. března 2010 v 17:09 | Allman |  Hudba
prosím připoj se tady do bleskovky zbývají 2 volná místa...

Členové

Guillaume Konndracki
Bohumil Němeček


O skupině

Kapela UDG vznikla roku 1998 v Ústí nad Labem. Tehdy si říkala ale ještě Useless demi-gods, zpívala částečně i v angličtině a tyto počátky se dají charakterizovat jako doba střídání a změn: Střídali se zkušebny, muzikanti, žánry a nakonec se změnil i název, který se zkrátil na UDG. Pokud se dnes "údégéček" zeptáte, co ta tři písmena znamenají, odpoví Vám, že vlastně vůbec nic a že si můžete vymyslet něco svého.Tak podle fantazie.

První stálejší sestava, v níž bychom ze současných UDG našli zpěváka Petra Vrzáka, saxofonistu Adama Kuperu a bubeníka Jugiho, natočila v roce 2000 demáč s názvem "Štěkat do boudy". Výraznějším počinem se stala však demo-nahrávka "Obsazeno místenkou" z roku 2003. Toto demo, které se později stalo i základem pro první oficiální CD "Ztraceni v inspiracích", otevřelo kapele UDG cestu k častějšímu koncertování, k několika rádiovým rozhovorům a kladným recenzím v hudebních časopisech, i k menšímu turné po Francii. Na této demo-nahrávce je znatelný návrat baskytaristy Pavla Vrzáka a hlavně příchod kytaristy Bohumila Němečka, kteří se spolu s Michalem Čechem a třemi výše jmenovanými podíleli na vzniku nahrávky.

Zlomový bod v kariéře tehdy lokálně populárních UDG přichází bezesporu roku 2004 vítězstvím v soutěži Coca-Cola PopStar. Následuje natočení úspěšného alba "Ztraceni v inspiracích", z něhož českými rádii úspěšně rotovaly dokonce dva singly, a to písně "Motýl" a "Hvězdář". To by ale samo o sobě nestačilo. Základem dnešní popularity "údégéček" se stalo časté koncertování po klubech či letních festivalech. Zprvu kluci hostovali na turné kapel Wohnout, Kryštof, Horkýže Slíže, Divokej Bill, nyní již sami hlásí vyprodané kluby v různých koutech republiky a jsou tahákem většiny letních festivalů.

K tomu výrazně přispělo i vydání druhého řadového alba, které nese název "Buď a nebe" (2007). Na této desce UDG, kteří po odchodu Michala Čecha přibrali do svých řad francouzského kytarového mága Guillauma Kondrackiho, spolupracují s muzikanty ze spřátelených kapel, např. s Honzou Homolou (Wohnout), MC NUC (Skyline) či s Ivou Frühlingovou…

První singl z nového alba se jmenuje "Předměstí" a dočkal se (stejně jako jeho předchůdci Motýl, Hvězdář, Zpěvy deště a Piloti) klipového zpracování. Bodoval v Esu či v hitparádě Óčka.

Nyní kluci připravují už v pořadí pátý videoklip, a to k písni "Kurtizána", který by však měl být prvním animovaným počinem kapely. Kromě toho se chystá velká podzimní šňúra ("Buď a nebe" Tour 2007), která zavítá do všech koutů republiky

UDG


kopíruj se zdrojovou klikačkou najdeš ji v menu"

Zvířátka videa

12. března 2010 v 9:58 | Allman |  Zvířata
prosím připoj se tady do bleskovky zbývají 3 volná místa...


Online

12. března 2010 v 9:45 | Allman
Jsem
online
jdu přidat články BB

Moje SBénka

12. března 2010 v 0:36 | Allman |  SBčka :)
1
Dixie


2
Domi twilight girl


3
Domcha
nejde mi vlozit klikačka

4
CheRRinka
5
Božka
bolí tě nožka?:D
Nemá zatím klikačku
http://sraco.blog.cz


6??7??

Dobrou

12. března 2010 v 0:27 | Allman |  Moje Kecy
http://www.mattkeers.co.uk/illustration/zzzz.jpgJdu spát:) Dobrou noc mějte se hezky a ráno čau es
Dneska sem tu zase udelal hodne takze sem unavenej je 0:27
a ja sem ospalej tak pa dobrou :-) zítra přidaám články atd...
tak se měj měj měj mějte:D BB at vás blechy stipou celou noc