John Cena

21. února 2010 v 17:17 | Allman
http://img.osobnosti.cz/foto/john-cena/N301999-fab94.jpg


John Felix Anthony Cena je americký profesionální wrestler, zpěvák a herec. Svého pravého jména užívá i jako ring name (beze jmen po křtu).

Herectví
Po úspěších ve wrestlingu se dostal také k herectví a v roce 2006 se objevil ve filmu The Marine. Další film má být natáčen v roce 2008 s názvem 12 rounds.

Hip-hop
Kromě herectví se Cena věnuje i hip-hopu, kde k jeho největším hitům patří Bad Bad Man, Right Now a The time is now, kterou nyní užívá i při svém vstupu do ringu ve WWE.

Kariéra
Jeho prvni titul oficialne uznany PWI byl WWE titul U.S. Championa Poté na WrestleManii 20 porazil Big Showa. Tento titul obhájil nad Carlitem, který mu ho později sebral. V roce 2005 natočil svůj debutoví film The Marine. Na 21. WrestleManii vyzval Johna Bradshawa Layfielda (JBL) o titul WWE Championa, který John Cena vyhrál. 6. června 2005 přešel do rosteru Rawu. Měl spor s Christianem, Chrisem Jerichem a Ericem Bishoffem, ze kterého vyšel vítězně a potom poprvé přišel o titul WWE Championa na NYR nadObrazek Edgem, kterého porazil na Royal Rumblu 2006 a titul si vzal zpět.

Na WrestleManii 22 obhájil titul nad Triplem H, který se vzda po Cenovu STF. na Backlashi a tím titul zůstal Cenovi. Obhájil titul i (nejen) na Unforgivenu v TLC matchi a na Cyber Sunday. Poté v roce 2007 získal World Tag Team titul spolu se Shawnem Michaelsem, kterého porazil i na WrestleManii 23. Poté World Tag Team titul prohrály nad Hardyz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama