Avril Alice in Underground článek na IDNES.CZ

23. února 2010 v 21:59 | Allman |  Celebrity

Podívejte se, jak Avril Lavigne běhá mezi Burtonovými muchomůrkami

velikost textu:
//<![CDATA[ Misc.createSwitch("zoom", [["azoom-1", "zoom1"], ["azoom-2", "zoom2"], ["azoom-3", "zoom3"]], [Storage.data, "zoom"]); //]]>
19. února 2010 16:17
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne si hraje na ztracenou Alenku. V klipu, který natočila ke svému novému singlu Alice (Underground) zahučí po vzoru Carrollovy hrdinky do díry v zemi, a pak už jen pobíhá po Říši divů a mezi obrovskými muchomůrkami hraje na klavír.
//<![CDATA[ Misc.videoFLV({ data: "http://servis.idnes.cz/stream/flv/data.asp?idvideo=V100217_154133_tv-zabava_sha&reklama=0&idrubriky=hudba&idostrova=kultura&idclanku=A100219_161702_hudba_tt", width: 460, height: 302, image: "http://i.idnes.cz/10/022/vidw/SHA31360d_avril_bmp.jpg"}); //]]>

VIDEO: Avril Lavigne - Alice (Underground)

Pro zobrazení videa musíte mít zapnutou podporu JavaScriptu
Alenka v říši divů - Avril LavigneAlenka v říši divů - Avril LavigneAlenka v říši divů - Avril LavigneAlenka v říši divů - Avril LavignePracovní snímky k filmu Alenka z říše divů - Alenka. Prohlédni fotky
"Natáčení klipu byla taková zábava! Užila jsem si ho. Vznikal v zahradách poblíž Los Angeles, kde bylo opravdu nádherně," říká zpěvačka ke klipu, který je doplňkem k filmu Tima Burtona Alenka v říši divů.
"Snažili jsme se, aby měl klip stejný náboj jako Burtonův film, snad se to povedlo," konstatovala Avril. My jen můžeme doufat, že ji Burton neslyšel.
Ano, Avrilin klip je líbezný a malebný a nechybí v něm dokonce ani živý bílý králíček, ale s burtonovskou poetikou nemá pranic společného. Tedy když pomineme záběry, které pocházejí přímo z filmu (díky nim tak Avril například "povečeří" s Kloboučníkem Johnnym Deppem).
Alenka v říši divů - Avril Lavigne
Alice (Underground) je prezentován jako první singl kompilace Almost Alice, která má doprovodit premiéru filmu. Současně s ní vyjde i soundtrack s původní filmovou hudbou Dannyho Elfmana.
Na albu Almost Alice mají vedle Avril svůj příspěvek i skupiny Shinedown, Metro Station nebo All Time Low.
Oba disky půjdou do prodeje 2. března, film Tima Burtona má mít premiéru o dva dny později.

Lidi Omlouvám se že jsem tu až teď nebil čas bye:-*


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama